Darijus Džervus pirmajame „Tour of Estonia“ etape – aštuntas

Dviejų etapų „Tour of Estonia“ dviračių lenktynių (UCI I kategorija) pirmajame etape penktadienį iš 14 lietuvių aukščiausią vietą užėmė Darijus Džervus. Lietuvos rinktinės narys finišavo aštuntas.

Nugalėjo baltarusis Jauheni Karaliok („Minsk“). Jis 199,5 km iš Talino į Tartu nuvažiavo per 4 val. 30 min. 18 sek. (vid. greitis – 43,06 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-59 vietas užėmusiems dviratininkams.

12-ą vietą užėmė Venantas Lašinis („Staki – Technorama“), 14-ą – Justas Beniušis (Lietuvos rinktinė).

Lietuvos rinktinė. Foto: Kaimo Puniste

„Staki – Technorama“ komanda. Foto: Kaimo Puniste

Lenktynes pradėjo 101 dviratininkas iš 15 komandų ir 21 šalies. Po pirmojo etapo klasifikuoti 98 sportininkai.

V. Lašinis šeštadienį antrajame etape (172,8 km) važiuos vilkėdamas baltus jaunimo įskaitos lyderio marškinėlius.