Darijus Džervus – vėl pirmajame dešimtuke

Lenkijoje vykstančių 27-ųjų daugiadienių „Solidarumo“ dviračių lenktynių (2.2 kategorija) antrajame etape ketvirtadienį Lietuvos komandos „Staki – Baltik vairas“ narys Darijus Džervus užėmė septintą vietą. 25 metų dviratininkas į pirmąjį dešimtuką šį sezoną pateko 11-ą kartą.

Darijus Džervus

® Tomas Gaubys

Nugalėjo olandas Jasperas Hamelinkas („Metec – TKH“). Jis 99,6 km nuvažiavo per 2 val. 13 min. 3 sek. (vid. greitis – 44,915). Martynas Maniušis finišavo 17-as, o Paulius Šiškevičius – 43-ias. Kitis trys „Staki – Baltik vairo“ dviratininkai – Mykolas Račiūnas, Justas Beniušis ir Evaldas Maculevičius į 50-uką nepateko.

Lenktynių lyderiu išliko lenkas Pawelas Franczakas („Verva ActiveJet“). D.Džervus (+17 sek.) bendrojoje įskaitoje užima 13-ą, o M.Maniušis (+17 sek.) – 21-ą vietas.

Iš 128 startavusių dviratininkų klasifikuoti 122.

„Staki – Baltik vairas“ tarp 22 komandų užima aštuntą vietą.

Ketvirtadienio vakarą vyks trečiasis etapas (84 km).

Penkių etapų lenktynės baigsis šeštadienį.

1995 metais šias varžybas laimėjo Raimondas Rumšas, o 2001 metais – Remigijus Lupeikis.