Daugiadienių lenktynių „Utena 2016“ nugalėtojai – Akvilė Gedraitytė ir Rokas Kmieliauskas

Jau 23-ią kartą surengtų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių „Utena 2016“, skirtų trenerio Mykolo Veršilos atminimui, nugalėtojais tapo Akvilė Gedraitytė (Panevėžio „Fortūna“ – PKKSC – R.Sargūno SG) ir Rokas Kmieliauskas (Kauno „Gaja“ – „Staki“).

20160820_170918

Tris dienas vykusių varžybų jaunučių merginų lenktynėse dalyvavo 46 dviratininkės, o jaunučių vaikinų varžybose – 49 dviratininkai. Kartu su jaunučiais lenktyniavo ir 13 jaunių merginų.

Įspūdingai pasirodė A. Gedraitytė. 15-metė dviratininkė, kurią treniruoja Vitalija Breivienė ir Vytautas Indreliūnas, laimėjo visus keturis etapus (46 km, 2,5 km, 36 km ir 56 km). Ji tapo ir aktyviausia lenktynių dalyve. Akvilė laimėjo net šešis iš septynių tarpinių finišų.

A. Gedraitytė galutinėje įskaitoje antrą vietą užėmusią ukrainietę Olgą Kulinič aplenkė 23 sek. Trečią vietą užėmė Gedvilė Dargytė (VMSC – „Sietynas“). Ji nugalėtojai pralaimėjo 37 sek.

Ketvirtą vietą užėmė Ramutė Šiugždinytė („Gaja“ – „Staki“, +1.49), penktą – Justė Juškevičiūtė (Šilalės SM – „Kvėdarna“, +2.07), o šeštą – Karolina Černych (VMSC – „Sietynas“, +2.31).

Komandų įskaitoje nugalėjo VMSC – „Sietynas“. Antrą vietą užėmė „Fortūna“ – PKKSC – R.Sargūno SG, o trečią – Šilalės SM – „Kvėdarna“.

R.Kmieliauskas, kurį treniruoja Viktoras Biga ir kuriam pirmadienį sukako 16 metų, galutinėje įskaitoje antrą vietą užėmusį Aivarą Naujokaitį (R.Sargūno SG – PKKSC – „El-Eko Sport“) pranoko 7 sek. Trečią vietą užėmė Dovydas Stankevičius (Panevėžio raj., Upytė – „Fortūna“, +12 sek.).

Ketvirtoje vietoje – Erikas Šidlauskas (Pasvalio „Svalia“, +29 sek.), penktoje – Augustas Janulis (Utenos DSC, +2.49), o šeštoje – Aristidas Kelmelis („Gaja“ – „Staki“, +3.06).

Aktyviausiu dviratininku tapo E.Šidlauskas, laimėjęs keturis iš devynių tarpinių finišų. Beje, Erikas taškus pelnė visuose devyniuose tarpiniuose finišuose.

Komandų įskaitoje pirmą vietą iškovojo „Gaja“ – „Staki“ pirmoji komanda, antra liko jungtinė Panevėžio „Fortūnos“ ir Šiaulių „Dubysos“ komanda, o trečia – Klaipėdos „Viesulo“ SC – „Pajūrio“ ekipa.

Pirmą (66 km) ir trečią (44 km) etapus laimėjo A. Janulis, antrą (2,5 km) – R.Kmieliauskas, o ketvirtą (74 km) – A.Naujokaitis.