Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Daugiausiai aukso medalių – dviratininkams iš Klaipėdos

Utenoje surengtame Lietuvos porinių ir žiedinių dviračių lenktynių čempionate daugiausiai aukso medalių – šešis – iškovojo Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro ir „Klaipėdos“ komandos atstovai, treniruojami Vaclovo ir Artūro Šiugždinių. Penkiais aukso medaliais pasipuošė Šilalės sporto mokyklos ir dviračių sporto klubo „Kvėdarna“ atstovės, treniruojamos Kęstučio Česaičio. 

Po tris aukso medalius pelnė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro (PKKSC), Raimundo Sargūno sporto gimnazijos (PRSSG) ir dviračių sporto klubo „Fortūna“ bei Vilkaviškio sporto mokyklos ir dviračių sporto klubo „Aira“ atstovai. Aukso medalį iškovojo ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ ir dviračių sporto klubo „Staki“ atstovė.

Porinių lenktynių 13-14 metų mergaičių grupėje (10 km) nugalėjo Auksė Strainytė ir Gustė Stanišauskaitė (abi – Šilalės SM/„Kvėdarna“), o berniukų (10 km) – Mindaugas Čiunka ir Rokas Adomaitis (abu – Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Klaipėda“).

Jaunučių (15-16 metų) merginų grupėje (15 km) pirmos buvo Rimantė Žiliūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“) ir Ramutė Šiugždinytė (Kauno „Gaja“/„Staki“), o vaikinų (15 km) – Gytis Matusevičius ir Povilas Grabauskas (Vilkaviškio SM/„Aira“).

Jaunių (17-18 metų) merginų grupėje (20 km) geriausiai pasirodė Akvilė Gedraitytė ir Regina Stegvilaitė (PKKSC/PRSSG/„Fortūna“), o vaikinų (25 km) – Romas Zubrickas ir Denas Masiulis (Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Klaipėda“).

Žiedinių lenktynių 13-14 metų mergaičių grupėje (13,6 km) nugalėjo G. Stanišauskaitė, o berniukų (17 km) – M. Čiunka, jaunučių (15-16 metų) merginų grupėje (27,2 km) pirmą vietą užėmė A. Gedraitytė, o vaikinų (40,8 km) – P. Grabauskas, jaunių (17-18 metų) merginų grupėje (44,2 km) nugalėjo Justė Juškevičiūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“), o vaikinų (54,4 km) – D. Masiulis.

Tiek porinėse, tiek žiedinėse lenktynėse dalyvavo per 100 dviratininkų.

Informaciją parengė Tomas Gaubys

NUOTRAUKOS