Dauguma Ramūno Navardausko taurių liko Šilalės krašte

Birželio 14-15 dienomis Šilalėje surengtos Ramūno Navardausko taurės dviračių plento varžybos. Daugumą taurių iškovojo jų šeimininkai – Šilalės sporto mokyklos ir dviračių sporto klubo „Kvėdarna“ atstovai, treniruojami Kęstučio Česaičio.

Austėja Žekaitė (Šilalės SM/„Kvėdarna“) laimėjo 14 metų ir jaunesių mergaičių asmenines (5 km) ir grupines (15 km) lenktynes, Kristupas Mikutis (Šilalės SM/„Kvėdarna“) buvo pirmas 14 metų ir jaunesnių berniukų asmeninėse (5 km) ir grupinėse (21 km) lenktynėse, o Gustė Stanišauskaitė (Šilalės SM/„Kvėdarna“) finišavo pirma jaunučių (15-16 metų) merginų grupinėse lenktynėse.

Jaunučių merginų asmenines lenktynes (10 km) laimėjo Rūta Rastauskaitė (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija). Jaunučių vaikinų asmeninių lenktynių nugalėtoju tapo Rokas Adomaitis („Klaipėda“), o grupinių lenktynių – Gediminas Kubelskas (Kauno SM „Gaja“).

Mėgėjų grupių nugalėtojais grupinėse lenktynėse (51 km) tapo Jokūbas Zdanevičius (be komandos), Martynas Maniušis (Utenos DSC), Aurimas Zaleskis ir Žilvinas Liaugodas (abu – „VeloPeak Hunters“).

Iš Šilalės rajono kilusio vieno geriausių Lietuvos dviratininkų R. Navardausko taurės varžybos vyko kartu su Lietuvos jaunių dviračių plento čempionatu. Iš viso varžybose dalyvavo per 100 dviratininkų.

Birželio 28 ir 30 dienomis Šilalėje vyks Lietuvos elito, jaunimo ir veteranų grupių plento čempionatas.