Denas Masiulis iškovojo pergalę Lenkijoje ir tapo lyderiu!

Lenkijoje vykstančių 29-ų daugiadienių Grudziondzo mero taurės jaunių (17-18 metų) dviračių lenktynių (UCI I kategorija) pirmo etapo antrą dalį (58,8 km) sekmadienį laimėjo Lietuvos rinktinės narys Denas Masiulis. 17-metis klaipėdietis net tik šventė kol kas savo didžiausią pergalę, bet ir tapo varžybų lyderiu!

D. Masiulis 58,8 km nuvažiavo per 1 val. 19 min. 12 sek. (vid. greitis – 44,545 km/h) ir finišo tiesiojoje aplankė vokietį Johannesą Banzerį (+3 sek.). Lietuvos dviratininkas šovė į priekį iki finišo likus 150 metrų ir nebepaliko varžovui jokių vilčių.

3-130 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 25 sek. Trečias finišavo danas Martinas Mollerupas.

Romas Zubrickas užėmė šeštą, o Mantas Januškevičius – 18-ą vietas.

Pirmo etapo pirmoje dalyje (58 km) taip pat sekmadienį D. Masiulis finišavo devintas. Nugalėjo lenkas Kajetanas Albanowskis. Jis 58 km km nuvažiavo per 1 val. 20 min. 36 sek. (vid. greitis – 43,176 km/h). 4-12 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 15 sek.

D. Masiulis bendroje įskaitoje antrą vietą užimantį K. Albanowskį lenkia 8 sek. Trečią vietą užima lenkas Filipas Maciejukas (+12 sek.). R. Zubrickas (+1.11) užima 21-ą, M. Januškevičius (+1.11) – 34-ą, Kęstutis Vaitaitis (+1.11) – 68-ą, Aristidas Kelmelis (+1.11) – 71-ą, o Rokas Gelžinis (+1.43) – 125-ą vietas.

Lietuvos jaunių rinktinė, kurios treneris – klaipėdietis Artūras Šiugždinis, komandų įskaitoje nusileidžia tik Lenkijos rinktinei. Klasifikuotos 32 ekipos.

Keturių etapų lenktynės, kurias pradėjo 185 dviratininkai iš 16-os šalių, baigsis trečiadienį.