Druskininkuose paaiškėjo šalies žiedinių lenktynių čempionai

Druskininkuose surengto Lietuvos dviračių sporto porinių ir žiedinių lenktynių čempionato antrąją dieną – šeštadienį – aukso medalius žiedinėse lenktynėse iškovojo Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos (PRSSG), Šilalės raj. dviračių sporto klubo „Kvėdarna“ ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ atstovai.

Jaunių merginų 24 km (30 ratų po 0,8 km; 6 tarpiniai finišai) lenktynes laimėjo Paulina Patinskaitė (PRSSG, 35 tšk.). Sidabrą pelnė Rimantė Žiliūtė („Kvėdarna“, 17 tšk.), o bronzą – Aistė Janavičiūtė (Vilkaviškio SM/„Aira“, 11 tšk.).

Jaunių vaikinų 32 km (40 ratų po 0,8 km; 8 tarpiniai finišai) lenktynėse auksą iškovojo Aivaras Mikutis („Kvėdarna“, 26 tšk.). Sidabro ir bronzos medalius pelnė Eitvilas Aželis (21 tšk.) ir Žygimantas Norutis (13 tšk.; abu – Vilniaus miesto SC/„Vitus“).

Jaunučių merginų 16 km (20 ratų po 0,8 km; 4 tarpiniai finišai) lenktynių nugalėtoja tapo Rūta Rastauskaitė (PRSSG, 19 tšk.). Sidabrą iškovojo Greta Baskevičiūtė (Utenos DSC, 17 tšk.), o bronzą – Gustė Stanišauskaitė („Kvėdarna“, 9 tšk.).

Jaunučių vaikinų 24 km lenktynėse (30 ratų po 0,8 km; 6 tarpiniai finišai) čempionu tapo Edgaras Veikšra (Kauno SM „Gaja“, 21 tšk.). Sidabras atiteko Kristijonui Tarvydui („Kvėdarna“, 19 tšk.), o bronzą pelnė Vlad van Mechelen („Cannibal“, 20 tšk. atsiliko 1 ratu).

Čempionatą Lietuvos dviračių sporto federacija surengė kartu su Druskininkų sporto centru. Pirmąją varžybų dieną – penktadienį – vyko porinės lenktynės. LDSF padėkos už pagalbą organizuojant čempionatą skirtos Druskininkų savivaldybei, Druskininkų sporto centrui ir Druskininkų policijos komisariatui.