Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Du Lietuvos atstovai gilino žinias Portugalijoje

Lietuvos kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso (XCO) čempionas Ignas Ambrazas dalyvavo Europos dviračių sporto sąjungos (UEC) Anadijoje (Portugalija) surengtoje treniruočių stovykloje, o Igno tėtis Svajūnas – trenerių kursuose.  

Stovyklos ir kursų dalyviai visa savaitę žinias gilino tiek teoriniuose, tiek praktiniuose užsiėmimuose. Iš viso stovykloje dalyvavo 23 dviratininkai, o kursuose – 13 trenerių iš Bulgarijos, Graikijos, Islandijos, Izraelio, Latvijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Suomijos ir Vengrijos.

Ignas Ambrazas Portugalijoje.

„Buvo smagu dalyvauti užsiėmimuose Portugalijoje. Įgijome nemažai patirties, užmezgėme naujų kontaktų. Tobulinant treniruočių procesą ir siekiant aukščiausių tikslų, labai svarbu gauti naujausios informacijos. Po tokių stovyklų dar labiau norisi dirbti, – pažymėjo treneris ir varžybų organizatorius S. Ambrazas. – Anadijoje labai daug dėmesio skiriama dviračių sportui. Ten jau yra trekas, BMX trasa, o neseniai įsirengė ir MTB olimpinio kroso trasą, kurioje birželio 30 – liepos 3 dienomis vyks Europos jaunių ir jaunimo čempionatas.“

Informaciją parengė Tomas Gaubys/LDSF