Du Žygimantai pasaulio čempionate tarp klasifikuotų dviratininkų nepateko

Jorkšyre (Jungtinė Karalystė) vyksiančio 92-ojo pasaulio dviračių plento čempionato jaunių (17-18 metų) vaikinų grupinėse lenktynėse ketvirtadienį dalyvavo du Lietuvos atstovai – Žygimantas Norutis ir Žygimantas Matuzevičius. Jie liko tarp 48 neklasifikuotų dviratininkų. Iš 120 dviratininkų (41 šalis) finišavo 72.

Žygimantas Matuzevičius ir Žygimantas Norutis. Foto: Gintarė Zuozaitė.

Nugalėjo amerikietis Quinn Simmons. Jis 148,1 km nuvažiavo per 3 val. 38 min. 4 sek. (vid. greitis – 40,749 km/h). Sidabro medalį pelnė italas Alessio Martinelli (+56 sek.), o bronzos – kitas amerikietis Magnus Sheffield (+1.33). Pastarasis finišo sprinte dėl bronzos įveikė tris varžovus iš Nyderlandų, Italijos ir Norvegijos.

Ž. Norutis 106,6 km distanciją ir vieną iš trijų 13,83 km ratų įveikė 85-as (+19.49).

REZULTATAI

Penktadienį 10.40 val. (Lietuvos laiku) prasidėsiančiose 86 km jaunių merginų grupinėse lenktynėse dalyvaus Akvilė Gedraitytė. Iš viso startuos 95 dviratininkės iš 33 šalių. Nuo 16.00 val. vyksiančiose 173 km jaunimo (iki 23 metų) vaikinų grupinėse lenktynėsedalyvaus Venantas Lašinis. Iš viso startuos 158 dviratininkai iš 46 šalių.