Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dviračių parduotuvė „Biketek“ – naujas LDSF partneris

Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) partnerių gretas papildė dviračių parduotuvė „Biketek“. Jos pasiūlymai pradžiugins visų kategorijų dviratininkus, jau turinčius arba artimiausiu metu įsigysiančius LDSF išduodamą Tarptautinės dviračių sporto federacijos (UCI) licenciją.

Nuo šiol kiekvienas dviračių sporto bendruomenės narys, neatsižvelgiant į jo meistriškumo lygį, pateikęs 2022 metų UCI licenciją, turės galimybę iki metų pabaigos „Biketek“ parduotuvėje Vilniuje, Aukštaičių g. 6, ar internetinėje svetainėje biketek.cc, įsigyti dviratį ir kitas prekes su 15% nuolaida.

Be to, kiekvienam įsigytam dviračiui metus nuo pirkimo datos profilaktinės priežiūros darbai bus atliekami nemokamai.

Norintiems įsigyti dviratį ar kitas prekes aukšto lygio dviratininkams, profesionalams „Biketek“ suteiks iki 30% nuolaidą. Tokiu atveju reikėtų atvykti į parduotuvę Vilniuje, Aukštaičių g. 6, ir suderinti sąlygas su jos personalu.

Lietuvos dviračių sporto lyderiai, norintys bendradarbiauti su „Biketek“, sulauks išskirtinio pasiūlymo. Tik reikės sutikti su specialiomis sąlygomis.

„Džiugu, jog mūsų ir Lietuvos dviračių sporto federacijos vizijos sutampa. Norime prisidėti prie šios sporto šakos vystymo šalyje, – teigė „Biketek“ parduotuvės vadovas Karolis Gargasas. – Patys esame aktyvūs dviratininkai, dalyvaujantys varžybose ir renginiuose. Mums yra žinoma, koks svarbus yra palaikymas tiek jauniems, tiek patyrusiems sportininkams. Mūsų durys yra atviros visiems – tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Galime padėti įsigyjant dviratį ar įrangą bei suteikti kvalifikuotą konsultaciją.“

„Smagu sulaukti dar vieno partnerio. Džiaugiamės, kad su įmone „Biketek“ galime dar labiau padidinti UCI licencijos vertę. Tikimės, kad šiuo bendradarbiavimu liks patenkinti ir dviratininkai, ir mūsų naujasis partneris“, – sakė LDSF prezidentas Darius Levickis.

Kiekvienas dviratininkas, užsisakęs UCI licenciją, sulaukia prekės ženklu „Me2U“ pažymėtos dovanėlės, gali pasinaudoti ir išskirtiniais Palangoje įsikūrusios sanatorijos „Gradiali“ pasiūlymais.

Apie UCI licencijas: https://ldsf.lt/informacija/licencijavimas/