Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dviračių sporto federacija pergalių sieks kartu su sanatorija „Gradiali“

Palangoje įsikūrusi sanatorija „Gradiali“ tapo oficialiu Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) rėmėju ir rinkodaros partneriu. Šalys susitarė bendradarbiauti iki šių metų pabaigos.

„Gradiali“ direktorius Domas Dargis ir LDSF generalinis sekretorius Stasys Petrauskas.

„Džiaugiamės tapę Lietuvos dviračių sporto federacijos rėmėju ir partneriu. Sanatorija „Gradiali“ yra nuolatinė įvairių sporto šakų, sporto renginių rėmėja, nes sportas turi didelę teigiamą įtaką mūsų visų fizinei ir emocinei būklei. Mūsų sanatorija savo paslaugomis ir procedūromis taip pat prisideda prie to, kad lankytojų sveikata būtų kuo geresnė. Vienas iš būdų stiprinti sveikatą yra dviračiai. Pro mūsų sanatoriją palei jūrą driekiasi Palangos dviračių takas, jį mėgsta ir mūsų lankytojai, todėl dviračių sportas yra artimas mūsų sanatorijai. Tikime, kad šį partnerystė padės ne tik profesionaliems mūsų šalies dviratininkams siekti aukštų rezultatų, tačiau paskatins sėsti ant dviračių ir visus šalies gyventojus“, – sakė sanatorijos „Gradiali“ direktorius Domas Dargis.

Visai šalia Baltijos jūros įsikūrusi sanatorija siūlo sveikatinimo bei gydymo programas, įvairias procedūras. „Esame sanatorija, todėl visų pirma siūlome trumpalaikes ir ilgalaikes sveikatinimo bei gydymo programas. Mūsų specialistai mielai padės dviračių mėgėjams atsistatyti po įvairių traumų ar sužeidimų, pataisyti problemines vietas ar tiesiog jas sustiprinti. Šiems tikslams galime pasiūlyti fizioterapijos, ergoterapijos ir kitas procedūras, masažus, išbandyti gydomąsias vonias hidroterapijoje, druskų kambarį ar šalčio terapiją kriokameroje – patalpoje, kur temperatūra siekia ir -160 laipsnių. Norintiems tiesiog atsipalaiduoti puikiai tinka malonios SPA procedūros, pirčių ir baseinų erdvė, – pasakojo D. Dargis. – Be procedūrų visiems sportuojantiems yra labai svarbu ir tiesiog kokybiškai pailsėti, atsistatant po didelių fizinių krūvių, valgyti puikų maistą. O kur geriau tai daryti, jei ne pušynų apsuptyje visai šalia jūros?“

Sanatorijos „Gradiali“ vadovas Lietuvos dviračių sporto šimtmetį švenčiančiai bendruomenei linki dar didesnio aukšto lygio sportininkų būrio. „Šimtmetį skaičiuojantis Lietuvos dviračių sportas visada buvo ir yra turtingas savo aukšto lygio sportininkais ir jų pasiekimais. Linkime didinti jų skaičių, būti pavydžiu visuomenei, kreipti dėmesį į jos sveiką gyvenimo būdą, skatinant pasirinkti dviračius tiek laisvalaikiui, tiek sportui. Tikime, kad ir jubiliejiniais metais, ir ateityje dviračių sporto bendruomenė augs, bus ir sveika, ir stipri“, – sakė D. Dargis.

LDSF generalinis sekretorius Stasys Petrauskas pasidžiaugė nauja partneryste. „Džiaugiamės, jog pavyko susitarti su partneriu, kuris ne tik, kad yra iš dviračių sporto atstovams tiesiog būtinų paslaugų verslo kategorijos, bet, kaip jau įsitikinome, turi išskirtinį požiūrį į klientą ir teikiamų paslaugų kokybę. Neabejoju, jog „Gradiali“ sanatorijos paslaugos tikrai bus vertingos tiek aukšto sportinio meistriškumo dviratininkams, tiek visiems dviračių sporto entuziastams, nes čia kiekvienas ras kokybiškas paslaugas nuostabios gamtos apsuptyje“, – kalbėjo vienas LDSF vadovų.

LDSF informacija