Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dviračių treko varžybose Panevėžyje – dešimties šalių atstovai

Rugsėjo 2-3 dienomis, šeštadienį ir sekmadienį, Panevėžyje, „Cido“ arenoje, įvyks Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) pirmosios kategorijos treko varžybos „Panevėžys 2017“. Jose dalyvaus apie 80 elito ir jaunių grupių dviratininkų iš dešimties šalių: Baltarusijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Rusijos, Slovakijos, Ukrainos, Velso ir Lietuvos. 

© Tomas Gaubys

Tituluočiausia varžybų dalyvė – Simona Krupeckaitė. Dukart pasaulio ir triskart Europos čempionė, buvusi pasaulio rekordininkė bei ketverių olimpinių žaidynių dalyvė lenktyniaus sprinto ir keirino rungtyse. Mūsų šaliai iš viso atstovaus 24 dviratininkai, tarp kurių bus Miglė Marozaitė, Olivija Baleišytė, Vasilijus Lendel ir Svajūnas Jonauskas.

Į varžybas atvyksta 2011 metų pasaulio grupinių lenktynių čempionė, daugkartinė Europos čempionatų prizininkė baltarusė Taciana Šarakova, 2011 metų Europos grupinių lenktynių čempionė rusė Jevgenija Augustinas (buvusi Romaniuta) bei 2014 ir 2015 metų Europos pirmenybių sprinto prizininkas lenkas Damian Zielinski.

Tarptautinių varžybų „Panevėžys 2017“ rytinė programa šeštadienį ir sekmadienį prasidės 10.00 val., o vakarinė programa – 17.00 val. Įėjimas nemokamas.

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro, Panevėžio miesto savivaldybės ir Lietuvos dviračių sporto federacijos organizuojamose varžybose per dvi dienas bus išdalinta 16 medalių komplektų.

Informaciją parengė Tomas Gaubys