Dviratininkai kovojo dėl Lietuvos čempionato ir „El-Eko Sport“ klubo varžybų medalių

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengtame Lietuvos dviračių treko daugiakovės (omniumo) ir skrečo čempionate abi moterų rungtis laimėjo Olivija Baleišytė (Panevėžio Kūno kultūros ir sporto centras (PKKSC)/„El-Eko Sport“). Šalies vyrų daugiakovės čempionu tapo Darijus Džervus (Klaipėdos „Vėtrungė“), o skrečo – Venantas Lašinis („Staki – Technorama“).

Šalies daugiakovės (8 dalyvės) čempionės titulą apgynusi O. Baleišytė surinko 144 taškus. Sidabro medalis atiteko Kristinai Kazlauskaitei (PKKSC/„El-Eko Sport“). Ji pelnė 135 taškus. Bronzą pelnė Viktorija Šumskytė (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija (PRSSG)/PKKSC/„El-Eko Sport“). Jos sąskaitoje – 123 taškai.

Vyrų daugiakovėje (16 dalyvių) 2017 metų šelies vicečempionas D. Džervus surinko 139 taškus. Sidabrą pelnė Mantas Januškevičius (Kauno SM „Gaja“, 134 tšk.), o bronzą antrus metus iš eilės – Rokas Gelžinis (PRSSG/„Fortūna“, 128 tšk.).

Moterų skrečo rungtyje (8 dalyvės, 30 ratų, 7,5 km) tik O. Baleišytei nusileido V. Šumskytė. Trečia finišavo K. Kazlauskaitė.

Vyrų skrečo rungtyje (17 dalyvių, 60 ratų, 15 km) triumfavo V. Lašinis. Sidabro medalį pelnė Rojus Adomaitis (Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Klaipėda“), o bronzos – M. Januškevičius.

Kartu su Lietuvos daugiakovės ir skrečo čempionatu surengtos tarptautinės Panevėžio sporto klubo „El-Eko Sport“ treko varžybos.

Varžybose kovojo jaunutės ir jaunučiai (15-16 metų) bei jaunės ir jauniai (17-18 metų). Lietuvos atstovai laimėjo 18, Lenkijos – 13, o Baltarusijos – 1 rungtį.

Po keturis aukso medalius iškovojo V. Šumskytė ir Gabija Gustaitė (PRSSG/PKKSC/„El-Eko Sport“), po tris – Auksė Pikūnaitė (PKKSC/„El-Eko Sport“), Aivaras Naujokaitis (PRSSG/„El-Eko Sport“) ir Szymon Welens (Lenkija).

Per šias varžybas apdovanota LDSF ir portalo 15min.lt surengtų geriausių 2017 metų šalies dviratininkų rinkimų kylančios žvaigždės nominacijoje nugalėjusi Akvilė Gedraitytė, su praėjusiais jubiliejais pasveikinta dviračių sporto teisėja, LDSF etikos komisijos narė, buvusi sportininkė Severina Valeškevičienė bei treneris Vytautas Indreliūnas.