Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dviratininkai su Vilniaus miesto vadovu kalbėjosi apie dviračių sporto renginius bei miesto dviračių infrastruktūros projektus

Antradienį Lietuvos dviračių sporto federacijos vadovybė apsilankė pas Vilniaus miesto Merą Artūrą Zuoką. Susitikimo metu federacijos vadovai su meru kalbėjosi apie rugpjūčio 18-23 dienomis vyksiančias penktąsias didžiausias Šiaurės Europoje daugiadienes dviratininkų lenktynes „Baltic Chain Tour“. Meras pritarė idėjai šias varžybas vėl užbaigti finišu Lietuvos sostinėje.

Be daugiadienių lenktynių buvo kalbamasi apie galimybes rengti ir klasikines vienadienes lenktynes Vilniuje bei galimybę šiais ar 2016 metais pirmą kartą Lietuvos plento čempionatą organizuoti Vilniuje.

„Mes tikrai norime, kad Vilniuje vyktų kuo daugiau dviračių sporto renginių, o ypač tarptautiniai, pirmiausia žinoma kalbame apie daugiadienes dviratininkų lenktynes „Baltic Chain Tour“ – susitikimo metu sakė Vilniaus miesto meras A.Zuokas.

Be dviračių plento varžybų federacija nepamiršo ir kalnų dviračių (MTB) ir greitojo nusileidimo (DHI) specialistų. Meras priminė apie Liepkalnio pramogų parke planuojamas MTB ir DHI trasas, čia net bus siekiama surengti ir tarptautinių DHI renginių.

Susitikimo metu buvo aptarta ir miesto dviračių infrastruktūra. Meras supažindino su planuojamais projektais tiek mieste ir Liepkalnio trasoje bei pakvietė federacijos atstovus kito susitikimo metu peržiūrėti architektų planus ir pateikti savo pastabas, kaip planuojamą infrastruktūra būtų galima pritaikyti ir sportininkams.