Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dviratininkas Aidis Kruopis – „Paris – Arras Tour“ lenktynių nugalėtojas!

Lietuvos plento dviračių grupinių lenktynių čempionas Aidis Kruopis („Verandas Willems“) triumfavo Prancūzijoje surengtose trijų etapų lenktynėse „Paris – Arras Tour“ (2.2 kategorija). 29 metų lietuviui už pergalę atiteko 40 pasaulio reitingo taškų.

„Labai džiaugiuosi, kad pavyko nugalėti bendrojoje įskaitoje. Esu dėkingas savo komandai už puikų darbą“, – sakė A.Kruopis.

ob_cb3932_dsc00060

Paskutinį, trečiąjį, etapą sekmadienį laimėjo prancūzas Remi Cavagna („Klein Constantia“). Jis 181,4 km nuvažiavo per 4 val. 10 min. 24 sek. ir 2-37 vietas užėmusius dviratininkus aplenkė 7 sekundėmis. A.Kruopis finišavo aštuntas, o jo komandos draugas belgas Timothy Dupont’as – septintas.

Aidis pirmajame tarpiniame sprinto finiše buvo antras ir pelnė dvi premijines sekundes.

Antrą vietą bendrojoje įskaitoje užėmęs R.Cavagna nuo nugalėtojo atsiliko aštuoniomis, o trečias likęs Australijos rinktinės narys Alexanderis Edmondsonas – devyniomis sekundėmis.

Iš 123 startavusių dviratininkų klasifikuoti 96.

A.Kruopis laimėjo pirmąjį (92,4 km) ir antrąjį (199,3 km) šių lenktynių etapus. Iš Utenos kilęs dviratininkas šiose varžybose iš viso pelnė 56 pasaulio reitingo taškus.

Informaciją parengė Tomas Gaubys.