Darijus Džervus lenktynėse Baltarusijoje – penktas

Lietuvos dviračių komandos „Staki – Baltik vairas“ narys Darijus Džervus šeštadienį Baltarusijoje vykusiose lenktynėse „Grand Prix Minsk“ (1.2 kategorija) finišavo su pagrindine grupe ir užėmė penktą vietą. 25 metų lietuviui atiteko 15 pasaulio reitingo taškų.

Darijus Džervus

® Tomas Gaubys

Nugalėtojo titulą apgynė baltarusis Sergejus Popokas („Minsk Cycling Club“). Jis 120 km (10 ratų po 12 km) nuvažiavo per 2 val. 41 min. 2 sek. (vid. greitis – 44,711 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-64 vietas užėmusiems dviratininkams.

Lentynėse dalyvavo šeši „Staki – Baltik vairo“ dviratininkai. Paulius Šiškevičius finišavo 27-as, Venantas Lašinis – 48-as, Mykolas Račiūnas (+38 sek.) – 69-as, Justas Beniušis (+45 sek.) – 80-as, o Martynas Maniušis nefinišavo.

Iš 105 startavusių dviratininkų klasifikuoti 97.