Dviratininkas Evaldas Šiškevičius lenktynėse Prancūzijoje finišavo antras!

Prancūzijoje vykstančių 46-ųjų dviračių lenktynių „Etoile de Besseges“ (UCI kategorija 2.1) ketvirtajame etape šeštadienį Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) užėmė antrą vietą. 27 metų Lietuvos dviratininkas pelnė penkis pasaulio reitingo taškus.

12647267_922176814564081_6031035540483525149_n

Pergalę iškovojo ispanas Angelis Madrazo („Caja Rural-Seguros RGA“). Jis 148 km nuvažiavo per 3 val. 35 min. 18 sek. (vid. greitis – 41, 245 km/h). E. Šiškevičius nuo nugalėtojo atsiliko dviem sekundėmis. Trečias finišavo belgas Dieteris Bouvry („Roubaix Lille Metropole“, +4 sek.).

E. Šiškevičius ir dar keturi dviratininkai 14-ajame kilometre atitrūko nuo pagrindinės grupės. 43-iajame kilometre bėgliai įgijo penkių minučių persvarą. Netrukus prie lyderių prisijungė dar du dviratininkai. Iki finišo likus 45 km, vienas iš lyderių grupės atsiliko. Iki finišo likus 10 km, pagrindinė grupę ir lyderių šešetą skyrė 1 min. 23 sek. Artėjant finišui, skirtumas dar labiau sumažėjo, tačiau pirmavęs šešetas atsilaikė. Finiše iš bėglių daugiausiai jėgų buvo išsaugojęs A. Madrazo.

Kitas Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas (FDJ) finišavo 89-as (+1.01). Jo komandos draugas prancūzas Arthuras Vichot’as užėmė 11-ą vietą (+13 sek.).

E. Šiškevičius pirmajame tarpiniame finiše buvo antras, o trečiajame – trečias. Pirmajame ir trečiajame tarpiniuose kalnų finišuose Evaldas užėmė antrą vietą.

Lyderiu išliko prancūzas Sylvainas Chavanelis („Direct Energie“). E. Šiškevičius (+2.42) bendrojoje įskaitoje užima 24-ą, o I. Konovalovas (+3.50) – 71-ą vietas.

Iš 150 startavusių dviratininkų klasifikuoti 128.

Penkių etapų lenktynės baigiasi sekmadienį.