Dviratininkas G.Bagdonas 16-ajame „Vuelta a Espana“ etape – 16-as

Vienas geriausių Lietuvos dviratininkų Gediminas Bagdonas, atstovaujantis Prancūzijos komandai „Ag2r La Mondiale“, 71-ųjų prestižinių daugiadienių lenktynių „Vuelta a Espana“ 16-ajame etape pirmadienį finišavo 16-as.

Nugalėjo Liuksemburgo dviratininkas Jean-Pierre’as Druckeris (BMC). Jis 156,4 km nuvažiavo per 3 val. 21 min. 18 sek. (vid. greitis – 46,617 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-11 vietas užėmusiems dviratininkams. 12-50 vietose likę lenktynių dalyviai nuo nugalėtojo atsiliko 2 sek.

Iškart po G.Bagdono finišavo lenktynių lyderiai: 17-ą vietą užėmė triskart „Tour de France“ čempionas britas Christopheris Froome’as („Sky“), o 19-ą – kolumbietis Nairo Quintana („Movistar“).

Pirmą vietą bendrojoje įskaitoje užima N.Quintana. Antroje vietoje esantį C.Froome’ą jis lenkia 3 min. 37 sek. Trečioje vietoje – lyderio tėvynainis Johanas Estebanas Chavesas („Orica – BikeExcange“, +3.57). Triskart šių lenktynių nugalėtojas ispanas Alberto Contadoras („Tinkoff“) yra ketvirtas (+4.02).

Dėl aukštos vietos bendrojoje įskaitoje nekovojantis G.Bagdonas užima 138-ą vietą.

Iš 198 startavusių dviratininkų klasifikuoti 164.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas, baigsis sekmadienį.

G.Bagdonas „Vuelta a Espana“ lenktynėse dalyvauja antrus metus iš eilės. 30-metis lietuvis penktajame etape buvo 11-as, o septintajame – šeštas.