Dviratininkas Gediminas Bagdonas lenktynėse Belgijoje finišavo 19-as

Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) trečiadienį Belgijoje vykusiose 104-osiose lenktynėse „Scheldeprijs“ (1.HC kategorija) užėmė 19-ą vietą (+3 sek.) ir pelnė penkis pasaulio reitingo taškus.

Gediminas Bagdonas

© „Ag2r La Mondiale“

Po finišo sprinto nugalėjo vokietis Marcelis Kittelis („Etixx – Quick Step“). Jis 207,8 km nuvažiavo per 4 val. 54 min. 5 sek. 27 metų Vokietijos dviratininkas šias lenktynes laimėjo ketvirtą kartą. Antras finišavo britas Markas Cavendishas („Dimension Data“), o trečias – vokietis Andrė Greipelis („Lotto Soudal“).

Ignatas Konovalovas (FDJ) užėmė 40-ą vietą (+20 sek.) ir pelnė tris pasaulio reitingo taškus. Ramūnas Navardauskas („Cannondale“) finišavo 93-ias (+2.03).

R.Navardausko komandos draugas olandas Wouteris Wippertas užėmė aštuntą vietą.

Iš 158 startavusių dviratininkų klasifikuota 150.

2005 metais šiose lenktynėse antrą vietą užėmė Tomas Vaitkus.

G.Bagdonas, I.Konovalovas ir Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) sekmadienį dalyvaus prestižinėse lenktynėse „Paryžius – Rubė“.