Dviratininkas Gediminas Bagdonas lenktynėse Prancūzijoje – šeštas

Lietuvos dviračių sporto gerbėjus sekmadienį nudžiugino Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“). Jis  Prancūzijoje vykusiose 31-osiose lenktynėse „Grand Prix de la Somme – Conseil General 80“ (1.1 kategorija) po įnirtingo finišo sprinto užėmė šeštą vietą. Už tai 30-mečiam lietuviui atiteko 40 pasaulio reitingo taškų.

1_AG2R Gediminas Bagdonas

Nugalėjo britas Danielis McLay („Fortuneo – Vital Concept“). Jis 195,7 km nuvažiavo per 4 val. 37 min. 6 sek. (vid. greitis – 42,396 km/h). Antrą ir trečią vietas užėmė Prancūzijos dviratininkai – atitinkamai Naceras Bouhanni („Cofidis, Credits Solutions“) ir Yannis Yssaadas („Armee de Terre“). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-30 vietas užėmusiems dviratininkams.

Iš 103 startavusių dviratininkų klasifikuoti 79.

2012 metais šias lenktynes laimėjo Evaldas Šiškevičius.

Sekmadienį pasibaigė penkių etapų lenktynės „Tour of Norway“ (2.HC kategorija). Paskutiniame etape (163 km) E.Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) finišavo su pagrindine grupe ir užėmė 14-ą vietą. Nugalėjo norvegas Edvaldas Boassonas Hagenas („Dimension Data“) – 3 val. 59 min. 17 sek.

Lenktynių nugalėtoju tapo olandas Pieteris Weeningas („Roompot – Oranje Peloton“). E.Šiškevičius užėmė 40-ą vietą (+16.25) ir pelnė tris pasaulio reitingo taškus.

Iš 124 startavusių dviratininkų klasifikuoti 102.