Dviratininkas Tomas Vaitkus padėjo savo komandos draugui iškovoti pergalę Kinijoje

Penktadienį Kinijoje prasidėjusių daugiadienių dviračių lenktynių “Tour of China I” (2.1 kategorija) pirmajame etape (109,2 km) lietuvis Tomas Vaitkus, atstovaujantis Latvijos komandai “Rietumu-Delfin”, užėmė šeštą vietą.

33 metų Lietuvos dviratininkas pelnė du Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) reitingo taškus.

IMG_9445

Foto – Tomas Gaubys

T. Vaitkus puikiai „išvežė” į finišą savo komandos draugą latvį Armandą Becį, kuris iškovojo pergalę (2:12.46). Antras finišavo olandas Johimas Ariesenas (Nyderlandų rinktinė), o trečias – šių metų “Baltic Chain Tour” lenktynių nugalėtojas ukrainietis Andrejus Kulikas (“Kolss BDC”).

Šešių etapų lenktynės, kurias pradėjo 128 dviratininkai, baigsis spalio 9 dieną.