Dviratininkė Daiva Tušlaitė lenktynėse Šveicarijoje – šešta

Sekmadienį Šveicarijoje surengtose 36-osiose moterų dviračių lenktynėse „SwissEver GP Cham – Hagendorn“ (1.2 kategorija; 116,6 km) Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė užėmė šeštą vietą.

Daiva Tušlaitė

Po finišo sprinto nugalėjo suomė Lotta Lepistoe („Cervelo – Bigla“). Antra finišavo prancūzė Roxane Fournier („Poitou – Charentes.Futuroscope.86“), o trečia – australė Sarah Roy („Orica – AIS“).

42-ą vietą užėmė Edita Janeliūnaitė (+13 sek.).

Lenktynėse dalyvavo 128 dviratininkės, o finišavo – 82.

Lietuvos dviratininkė pelnė aštuonis pasaulio reitingo taškus, kurie labai svarbūs kovoje dėl kelialapio į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Olimpinė atranka plento dviratininkėms baigsis gegužės 31 dieną.

„Norėjosi užimti dar aukštesnę vietą, bet esu patenkinta ir šeštąja pozicija. Finišas man buvo nelabai parankus – nedidelė nuokalnė, siauras keliukas, o man geriau finišuoti į kalniuką“, – sakė D.Tušlaitė.

Mūsų šalies čempionė vasarį susilaužė dešinę ranką. Dabar per varžybas ją saugo specialus įtvaras. „Važiuodama nelygia kelio danga, dar jaučiu nedidelį skausmą. Ir rankos tirpimas dar kamuoja. Bet tikiuosi, kad greitai viskas praeis“, – teigė 138-ą vietą pasaulio reitinge užimanti panevėžietė.

D.Tušlaitė gegužės 27-28 dienomis dalyvaus lenktynėse Prancūzijoje, o gegužės 29-ją – Belgijoje.