Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dviratininkė Simona Krupeckaitė išvyko į pasaulio čempionatą, bet gali jame ir nestartuoti

Kovo 2-6 dienomis Londone (Didžioji Britanija) rengiamas pasaulio dviračių treko čempionatas, į kurį išvyko keturios Lietuvos dviratininkės. Dviračių sporto gerbėjai daugiausiai tikisi iš Simonos Krupeckaitės, tačiau ją stabdo sveikatos problemos – 34 metų panevėžietei praėjusią savaitę teko kovoti su gripu.

Simona Krupeckaitė

© Tomas Gaubys

„Simona dėl gripo tris dienas pragulėjo lovoje. Temperatūra jai buvo pakilusi iki 38 laipsnių. Savaitgalį vyko daug diskusijų dėl jos dalyvavimo pasaulio čempionate. Ar Simona startuos, pamatysime ketvirtadienį. Buvome gerai pasirengę čempionatui, bet dabar kalbėti apie sportinę formą nebėra ką“, – sakė dviratininkės treneris ir vyras Dmitrijus Leopoldas, kuris liko namuose dėl sūnaus ligos. Vietoj D. Leopoldo į čempionatą išvyko treneris Anatolijus Novikovas.

Kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes jau užsitikrinusi S. Krupeckaitė pasaulio čempionate registruota olimpinėse sprinto ir keirino rungtyse. Planetos pirmenybių neolimpinėse rungtyse dalyvaus Miglė Marozaitė (500 m pavienio starto lenktynės), Aušrinė Trebaitė (grupinės lenktynės) ir Edita Mazurevičiūtė (3 km asmeninės persekiojimo lenktynės).

 

Buvusi pasaulio čempionė ir rekordininkė S. Krupeckaitė sausio viduryje Honkonge vykusio pasaulio taurės varžybų etapo keirino rungtyje iškovojo aukso medalį. Pagal keirino rezultatus Simona pasaulio reitinge yra ketvirta, o pagal sprinto rezultatus – devinta.

Informaciją parengė Tomas Gaubys