Dviratininkė Simona Krupeckaitė Lenkijoje šventė tris pergales

Dviratininkė Simona Krupeckaitė savaitgalį Pruškove (Lenkija) vykusiose treko varžybose „Grand Prix Polski” iškovojo tris pergales. 32 metų buvusi pasaulio čempionė ir rekordininkė tapo sprinto, keirino ir komandų sprinto rungčių nugalėtoja.

11666221_1003829349652009_5906272735202496677_n

Sprinto rungties (12 dalyvių) atrankos varžybose S. Krupeckaitė buvo antra (11,381 sek.), o 19-metė Miglė Marozaitė – septinta (11,780 sek.). Ketvirtfinalyje Simona 2-0 nugalėjo Miglę, pusfinalyje taip pat 2-0 įveikė ukrainietę Liubovę Basovą, o finale du kartus buvo greitesnė už ispanę Tanią Calvo.

11665594_1004336779601266_6381577795787016858_n

M. Marozaitė užėmė penktą vietą. Ji laimėjo važiavimą dėl 5-8 vietų.

Keirino rungtyje (14 dalyvių) Miglė buvo ketvirta.

Komandų sprinto (5 komandos) atrankos varžybose S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė buvo pirmos, o finale įveikė ukrainietes L. Basovą ir Alioną Starikovą. Trečią vietą užėmė Lenkijos atstovės.

11707499_1003873569647587_8769630322402116515_n

Vyrų keirino rungtyje (30 dalyvių) 20-metis Vasilijus Lendelis užėmė aštuntą vietą. Jis važiavime dėl 7-12 vietų finišavo antras.

Varžybose dar dalyvavo 20-metis Svajūnas Jonauskas ir 18-metis Paulius Gustys.

Nuotraukų autorius – Dmitrijus Leopoldas.