Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio čempionate nepateko į keirino pusfinalį

Lietuvos dviratininkei Simonai Krupeckaitei nepavyko prasibrauti į Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato keirino rungties (25 dalyvės) antrąjį etapą – pusfinalį.

IMG_3983

33 metų panevėžietė, kurią prieš čempionatą buvo užpuolęs gripas, ketvirtadienį keirino varžybų pirmojo etapo ketvirtajame važiavime, aplenkusi keturias varžoves, užėmė trečią vietą. Lietuvė į priekį praleido australę Kaarlę McCulloch ir kinę Lin Junhong. Nuo antrosios vietos ir tiesioginio kelialapio į antrąjį etapą Simoną skyrė vos 0,004 sek.

Iš keturių važiavimų tiesiogiai į antrąjį etapą pateko po dvi geriausias dviratininkes. Likę keturi kelialapiai į pusfinalį atiteko keturių paguodos važiavimų nugalėtojoms.

2010 metų pasaulio ir 2012 metų Europos keirino čempionė S. Krupeckaitė ketvirtajame paguodos važiavime liko taip pat trečia ir baigė pasirodymą šioje rungtyje. Mūsų šalies atstovė nusileido prancūzei Virginie Cueff bei rusei Jekaterinai Gnidenko.

Keirino rungtyje dviratininkai startuoja paskui specialiu mopedu važiuojantį lyderį, užimdami burtų tvarka nustatytas pozicijas, ir negali jo lenkti. Likus 600–700 m iki finišo lyderis pasitraukia, leisdamas rungties dalyviams lenktyniauti likusį nuotolį.