Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dviratininkui R. Navardauskui sezono startas susiklostė nesėkmingai

Geriausias Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas jau pradėjo naują sezoną. 28-erių metų šalies čempionas pirmadienį startavo 35-ose daugiadienėse lenktynėse „Vielta a San Juan“ (UCI I kategorija) Argentinoje. Tai buvo pirmasis Ramūno startas naujoje Bahreino komandoje „Bahrain Merida“.

Ramūnas Navardauskas

© Tomas Gaubys

Pirmą etapą laimėjo kolumbietis Fernando Gaviria („Quick-Step Floors“). Jis 142,5 km nuvažiavo per 3 val. 7 min. 44 sek. (vid. greitis – 45,543 km/h). Penktas finišavo R. Navardausko komandos draugas italas Vincenzo Nibalis, kuris yra laimėjęs „Tour de France“, „Giro d’Italia“ bei „Vuelta a Espana“ lenktynes.

R. Navardauskas etapo pabaiga susiklostė nesėkmingai – lietuvis su būriu dviratininkų, iki finišo likus apie pusantro kilometro, pasuko ne tuo keliu.

„Pirmas startas! Emocijos – sumišusios! Varžybos karštos, greitos! Savijauta gera! Deja, likus apie 1,5 km, trasa buvo skurdžiai pažymėta ir lydintieji motociklai nuvažiavo skirtingomis kryptimis. Grupė taip pat pasuko skirtingais keliais. Aš buvau klaidingoje pusėje“, – viename socialinių tinklų komentavo R. Navardauskas, kuriam buvo skirta 163-ia vieta.

Septynių etapų lenktynės, kurias pradėjo 173 dviratininkai, baigsis sekmadienį.

Informaciją parengė Tomas Gaubys