Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

E.Juodvalkis iškovojo 6 įskaitinius taškus. Kiti lietuvių rezultatai

1898130_10152026838636033_1777652638_nŠeštadienis buvo sėkmingas Lietuvos dviratininkams. Lietuviai sėkmingai kovojo įvairiuose frontuose ir net rinko įskaitinius taškus.

Po sėkmingo sezono praėjusiais metais kiek slogiai naujus metus pradėjęs Egidijus Juodvalkis  iš “Team3M” komandos vėl priminė apie save. Vakar (šeštadienį) klasikinėse lenktynėse Olandijoje “Ronde van Overijssel”  lietuvis finišavo septintoje vietoje ir iškovojo šešis “Europe Tour” įskaitos taškus.

Lenktynes laimėjo Dennisas Coenenas iš “Leopard Development Team”, belgas 202,5 km trasą įveikė per 4 val 35 min ir 34 sek ir už nugaros paliko penkis olandus.

“Tour de Romandie” lenktynėse sėkmingas Ramūno Navardausko pasirodymas

Priešpaskutiniame daugiadienių lenktynių Šveicarijoje etape R.Navardauskas vėl buvo tarp lyderių. Lietuvis finišavo septintas ir kartu su pagrindine grupe lyderiams pralaimėjo devynias sekundes.  Etapą laimėjo Michaelis Albasinis ir “Orica-GreeEDGE” komandos, kuriam tai jau trečia pergalė iš penkių galimų, šveicaras tvirtai pirmauja taškų įskaitoje.

Bendroje įskaitoje lyderiu išlieka slovėnas Simonas Špilakas iš “Katusha” komandos. Nuo slovėno tik viena sekunde atsilieka praėjusių metų čempionas britas Christopheris Froome’as, trečias rikiuojasi pasaulio čempionas portugalas Rui Costa iš “Lampre-Merida” komandos, kuris lyderiui pralaimi minutę ir dvi sekundes. R.Navardausko komandos lyderis amerikietis Andrew Talansky išlieka dešimtas ir lyderiui pralaimi 1 min ir 50 sek.

Šiandien (sekmadienį) paskutinis ir lemiamas lenktynių etapas. Dviratininkai varžysis asmeninėse lenktynėse laikui, jiems Neuchatelio mieste reikės įveikti 18, 5 km.

Inga Čilvinaitė gerino savo pozicijas Liuksemburge

Šeštadienį “RusVelo” komandai atstovaujanti I.Čilvinaitė etapą baigė su pagrindine grupe ir finiše buvo devinta. Lenktynes laimėjo “Rabobank-Liv” komandai atstovaujanti olandė Anna Van Der Breggen, kuri 102,6 km trasą įveikė per 2 val 41 min ir 42 sek.

Agnė Šilinytė iš “Firefighters Upsala CK” komandos finišavo 43-oje vietoje ir nugalėtojai pralošė 4 min ir 36 sek.

Bendroje įskaitoje į pirmą vietą pakilo vakar (šeštadienio) dienos nugalėtoja A.Van Der Breggen, kuri prieš antroje vietoje esančią amerikietę Shelley Olds pirmauja 1 min ir 14 sek. I.Čilvinaitė po pirmojo etapo iš 51-os vietos pakilo į 28-ą ir šiuo metu nuo lyderės atsilieka 1 min ir 33 sek. A.Šilinytės komandos draugė šiuo metu rikiuojasi 47-a ir lyderiai paralaimi daugiau nei keturias minutes.

Šiandien (sekamdienį) paskutiniame etape dviratininkėms reikės įveikti 99,1 km ratą aplink Mamerio miestą.

Aidžio Kruopio komandos draugas išlaikė lyderio marškinėlius

Šeštadienį Turkijoje daugiadienių lenktynių “Presidential Cycling Tour of Turkey” septintame etape A.Kruopio komandos draugas Adamas Yatesas finišavo su pagrindine grupe ir išlaikė lyderio marškinėlius. Penktadienį laimėjęs etapą jaunasis britas beveik užsitikrino nugalėtojo vardą. Šiandien (Sekmadienį) dviratininkų laukia paskutinis aštuntasis  121 km etapas Stambulo mieste.

Prieš Turkijos turą A.Kruopis tikėjęsis kovoti dėl pergalių, dėka gero komandos draugo pasirodymo turėjo keisti taktiką ir padėti jam išlaikyti lyderio poziciją. Vakar (šeštadienį) lietuvis etapą baigė šalia savo komandos lyderio ir finišavo 35 vietoje.

Čekijoje geriausiai sekėsi Daivai Tušlaitei

Šeštadienį antrame daugiadienių dviratininkių lenktynių “Gracia Orlova” etape lietuvė D.Tušlaitė (“Forno D’Asolo – Astute”) finišavo 30-a ir nugalėtojai pralaimėjo 45 sekundes. Antrojo etapo nugalėtoja tapo Natalia Boyarskaya iš “Servetto Footon” komandos, rusė 110 km įveikė per 3 val 19 sek ir 1 sek.

Editai Janeliūnaitei ir Silvijai Latožaitei kalnų etapas nesusiklostė sėkmingai, pirmoji liko toli nuo lyderių ir finišavo 92–oje vietoje, o antroji lenktynių distancijos nebaigė.

Lydere tapo lenkė Paulina Brezena Bentkowska, antra rikiuojasi vakar nugalėjusi rusė N.Boyarskaya, kuri lyderiai dabar pralaimi tik keturias sekundes. Iki tol pirmavusi kita lenkė Eugenia Bujak smuktelėjo į trečią vietą ir tėvynainei pralaimi šešias sekundes.

D.Tušlaitė iš 44-os vietos pakilo į 31-ą ir šiuo metu lyderiai pralaimi 1 min ir 28 sek. Tai geriausias rezultatas komandoje. Lenktynės šiandien (sekmadienį) finišuos Orlovos mieste.

Rusijoje Edgaro Kovaliovo komandos draugas trečias

Šeštadienį Rusijoje klasikinėse lenktynėse “Grand Prix of Moscow” E.Kovaliovo komandos draugas latvis Andris Smirnovs lenktynių finiše pralaimėjo rusui Leonidui Krasnov iš “RusVelo” komandos ir ukrainiečiui Andriy Kulykui iš “Kolss Cycling Team” ir finišavo trečioje vietoje.

Latvių komandai “Rietumu – Delfin” atstovaujantis E.Kovaliovas finišavo 97-oje vietoje ir nuo nugalėtojo atsiliko 22 sekundes.