E.Juodvalkis startavo daugiadienėse lenktynėse Olandijoje

Egidijus JuodvalkisEgidijus Juodvalkis vakar (pirmadienį) startavo daugiadienėse  lenktynėse Olandijoje. Devintą kartą rengiamos daugiadienės lenktynės “Royal Smilde Olympia’s Tour” prasidėjo prologu Hoofddorpo mieste.

“Team3M” komandai atstovaujantis E.Juodvalkis 4 km prologą įveikė per 4 min ir 35 sek ir užfiksavo 68 rezultatą. Lietuvis nuo nugalėtojo olando Coeno Vermeltfoorto iš “Cyclingteam de Rijk”, kuris prologo trasą įveikė per 4 min 14 sek, atsiliko 21 sekundę.

Geriausiai prologe iš “Team3M” komandos pasirodė belgas Christophe Sleursas, kuris nugalėtojui pralošė 17 sek ir užėmė 50 vietą. Šiandien (antradienį) dviratininkų laukia pirmasis etapas, kuriame reikės įveikti 114 km iš Ulfto į Gendringe’ą.