Eimantas Gudiškis lenktynėse Estijoje – ketvirtas

Estijoje vykusiose 42-osiose dviračių plento lenktynėse „Tartu Rattaralli“ (128 km) Lietuvos dviratininkas Eimantas Gudiškis („Colibri Cycling“) iškovojo ketvirtą vietą.

Nugalėjo Estijos rinktinės narys Norman Vahtra – 2 val. 41 min. 44 sek. Antras finišavo 18-metis estas Karl Kurits, o trečias – Švedijos rinktinės narys Hugo Forssell.

Venantas Lašinis („Kaunas Cycling Team“) finišavo devintas, o Mantas Januškevičius („Voltas-Madaris Cycling Team“) – 19-as.

E. Gudiškis 19-34 metų dviratininkų grupėje užėmė trečią vietą.

40-44 m. dviratininkų grupėje Martynas Jočys („Nikeliuotas špykis“) užėmė ketvirtą, o Evaldas Stankevičius – aštuntą vietas. 35-39 m. dviratininkų grupėje Arminas Balanaitis buvo šeštas, Tomas Micė („Velonova – Bioracer Cycling Team“)  – septintas, o Mantas Andriuškevičius („Nikeliuotas špykis“) – 10-as.

Tarp moterų šešta finišavo Daiva Ragažinskienė („Colibri Cycling“). Ji 35-39 m. dviratininkių grupėje iškovojo pirmą vietą. Giedrė Nizevičienė šioje grupėje buvo penkta.

Šios varžybos yra įtrauktos į „UCI Gran Fondo World Series“ kalendorių.

Pagrindinės distancijos lenktynėse startavo 21 šalies dviratininkai – 1176 vyrai ir 123 moterys.

REZULTATAI

2008 metais šias lenktynes laimėjo Aidis Kruopis, o 2010 metais – Vytautas Kaupas.