Elijui Čiviliui ir Andrejui Dolgovui – Europos čempionato auksas, o Einarui Šulskui – bronza

11102658_849888845046219_8673845764677951963_n

© „Top Team”

Atvirajame Europos kalnų dviračių 24 valandų lenktynių čempionate Italijoje, Ligūrijos regione, puikiai pasirodė Lietuvos atstovai: Elijus Čivilis ir Andrejus Dolgovas („Top Team”) dvejetų grupėje iškovojo auksą, o Einaras Šulskus solo grupėje pelnė bronzą.

Pasaulinės ištvermės kalnų dviračių organizacijos (WEMBO) rengiamose varžybose „Top Team” komandos nariai per parą sudėtingą 8 km trasą įveikė 52 kartus. Antrą vietą užėmusius dviratininkus jie aplenkė dviem, o trečioje vietoje likusius varžovus – trimis ratais.

Čempionato dvejetų grupės varžybose dalyvavo 23 komandos.

Solo grupėje (177 dalyviai) triumfavo australas Morganas Pilley. Jis įveikė 50 ratų. Sidabrą iškovojęs šveicaras Danielis Schmidheiny ir E. Šulskus įveikė po 48 ratus, tačiau Šveicarijos atstovas buvo greitesnis už lietuvį.

E. Šulskus M30 amžiaus grupėje užėmė antrą vietą.

Lietuvos sportininkų dviračiais rūpinosi mechanikas Saulius Ališauskas.