Elijus Čivilis pasaulio mėgėjų ir veteranų čempionate – septintas

Poznanėje (Lenkija) vykusio pasaulio mėgėjų ir veteranų dviračių plento čempionato (UCI Gran Fondo World Championships) grupinėse lenktynėse 35-39 metų amžiaus grupėje Elijus Čivilis iškovojo septintą vietą. Šios grupės 30-uke – net keturi Lietuvos atstovai.

Nugalėjo italas Lucca Fioretti. Jis 150 km nuvažiavo per 3 val. 31 min. 25 sek. (vid. greitis – 42,57 km/h). Vytautas Blockis užėmė 16-ą, Arūnas Gliaudelis – 19-ą, Tadas Malinauskas – 26-ą, Marius Ratkevičius – 34-ą, o Martynas Tamulis – 54-ą vietas.

35-39 metų amžiaus grupėje lenktyniavo 152 dviratininkai iš 30 šalių.

Asmeninėse lenktynėse V. Blockis savo grupėje tarp 36 dalyvių buvo 20-as. Nugalėjo suomis Tommi Martikainen. Jis 18,3 km distanciją įveikė per 24 min. 5,49 sek. (vid. greitis 44,83 km/h). V. Blockis nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 19 sek.

70-74 metų amžiaus grupėje (11 dalyvių) Petras Kiušas (29.10,68) buvo aštuntas.