Europos plento čempionatas: Daiva Ragažinskienė asmeninėse lenktynėse – 28-a

Glazge (Jungtinė Karalystė) vykstančio Europos dviračių plento čempionato moterų asmeninėse lenktynėse trečiadienį Lietuvos čempionė Daiva Ragažinskienė (buvusi Tušlaitė) užėmė 28-ą vietą.

Trečią kartą iš eilės Europos čempionato auksą šioje rungtyje iškovojo 2013 metų pasaulio čempionė olandė Ellen van Dijk. Ji 32,3 km distanciją įveikė per 41 min. 39 sek. (vid. greitis – 46,53 km/h). Sidabrą pelnė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių grupinių lenktynių čempionė kita olandė Anna van der Breggen (+2 sek.), o bronzą – vokietė Trixi Worrack (+1.09).

19-a startavusi D. Ragažinskienė nugalėtojai pralaimėjo 5 min. 15 sek.

Per lietų vykusiose lenktynėse dalyvavo 34 dviratininkės iš 24 šalių.

D. Ragažinskienė Europos čempionato grupinėse lenktynėse (106 dalyvės) užėmė 37-ą vietą.

45,7 km vyrų asmeninėse lenktynėse trečiadienį dalyvaus Gediminas Bagdonas ir Ramūnas Navardauskas.