Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Europos treko čempionatas: S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė – šeštos, o O. Baleišytė – aštunta

Berlyne (Vokietija) vykstančio atuntojo Europos dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovės Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė, kurias treniruoja Dmitrijus Leopoldas, užėmė šeštą vietą. 

Varžybų organizatorių nuotr.

Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo devynios komandos, panevėžietės buvo penktos. Jos du ratus įveikė per 33,366 sek. Į pirmąjį etapą nepateko tik lenkės. M. Marozaitė ir S. Krupeckaitė (33,390 sek.) pirmajame etape 0,421 sek. nusileido būsimoms bronzos laimėtojoms Nyderlandų atstovėms Kyrai Lamberink bei Shanne Braspennincx (32,969 sek.) ir pasitraukė iš kovos dėl medalių.

Penktą vietą užėmė Ispanijos, septintą – Didžiosios Britanijos, o aštuntą – Italijos dviratininkės.

Europos čempionių titulą apgynė pasaulio čempionės ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių vicečempionės rusės Anastasija Voinova ir Darija Šmeliova (32,560 sek.). Jos kovoje dėl aukso 0,247 sek. aplenkė vokietes Miriam Welte ir Kristiną Vogel. Kovoje dėl trečios vietos olandės (33,180 sek.) įveikė prancūzes Sandie Clair ir Mathilde Gros (33,700 sek.).

M. Marozaitė ir S. Krupeckaitė pernai Europos čempionate Prancūzijoje iškovojo bronzą.

Atkrintamosiose lenktynėse Olivija Baleišytė, pranokusi 10 varžovių, užėmė aštuntą vietą.

Europos čempionės titulą apgynė 35-erių metų olandė Kirsten Wild. Sidabro medalį pelnė šiemet už lietuvio ištekėjusi rusė Jevgenija Augustinas, o bronzos – italė Maria Giulia Confalonieri.

Pernai Europos čempionato atkrintamosiose lenktynėse Olivija, kurią treniruoja Antanas Jakimavičius ir Solveiga Baleišytė, buvo penkta.

Sekmadienį pasibaigsiančiose Europos pirmenybėse Berlyne dalyvauja penki Lietuvos atstovai.

Informaciją parengė Tomas Gaubys