Evaldas Šiškevičius du kartus pateko į Top-20

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 84-osiose dviračių lenktynėse „GP de Fourmies – La Voix de Nord“ (1.HC kategorija) lietuvis Evaldas Šiškevčius („Delko Marseille Provence KTM“) užėmė 15-ą vietą ir pelnė 10 pasaulio reitingo taškų.

Po finišo sprinto nugalėjo vokietis Marcelis Kittelis („Etixx – Quick Step“). Jis 205 km nuvažiavo per 4 val. 48 min. 32 sek. (vid. greitis – 42,629 km/h). Antrą ir trečią vietas užėmė prancūzai – atitinkamai Naceras Bouhanni („Cofidis, Solutions Credits“) ir Bryanas Coquard’as („Direct Energie“). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-55 vietas užėmusiems dviratininkams.

Ignatas Konovalovas (FDJ, +36 sek.) užėmė 98-ą vietą, o jo komandos draugas prancūzas Arnaud’as Demare’as finišavo šeštas.

Iš 175 dviratininkų klasifikuoti 144.

Brussels Cycling Classic

© Francis van Mechelen

Šeštadienį Belgijoje surengtose lenktynėse „Brussels Cycling Classic“ (1.HC kategorija) E.Šiškevičius užėmė 18-ą vietą ir pelnė penkis pasaulio reitingo taškus.

Taip pat po finišo sprinto nugalėjo belgas Tomas Boonenas („Etixx – Quick Step“). Jis 199,3 km nuvažiavo per 4 val. 35 min. 10 sek. (vid. greitis – 43,457 km/h). Antras finišavo A. Demare’as, o trečias – N.Bouhanni. Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-69 vietas užėmusiems dviratininkams.

A.Demare’o ginklanešys I.Konovalovas (+18 sek.) užėmė 76-ą vietą, o Aidis Kruopis („Verandas Willems“) nefinišavo.

Iš 181 startavusio dviratininko klasifikuoti 135.