Evaldas Šiškevičius lenktynėse Prancūzijoje – 11-as

Prancūzijoje vykstančių 63-ių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (UCI HC kategorija) trečiame etape ketvirtadienį Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) po finišo sprinto užėmė 11-ą vietą. 28-erių metų lietuvis į 20-uką šį sezoną pateko aštuntą kartą.

„Delko Marseille Provence KTM” komandos nuotr.

Etapą laimėjo prancūzas Benjaminas Thomas („Armee de Terre“). Jis 152,5 km nuvažiavo per 3 val. 29 min. (vid. greitis – 43,780 km/h). Antrą vietą užėmė italas Niccolo Bonifazio („Bahrain Merida“), o trečią – Ignato Konovalovo komandos draugas prancūzas Arnaud’as Demare’as (FDJ). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-77 vietas užėmusiems dviratininkams.

I. Konovalovas finišavo 56-as, o Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“, +7.40) – 111-as.

Lyderiu išliko belgas Jensas Debusschere’as („Lotto Soudal“), kuris ketvirtadienį finišavo 26-as. Antrą vietą užima I. Konovalovo komandos draugas parncūzas Marcas Sarreau (+10 sek.), o trečią – G. Bagdono ekipos draugas prancūzas Rudy Barbieras (+12 sek.).

E. Šiškevičius (+16 sek.) bendroje įskaitoje iš 13-os vietos pakilo į 11-ą. I. Konovalovas (+42 sek.) yra 51-as, o G. Bagdonas (+20.10) – 134-as.

Iš 150 startavusių dviratininkų klasifikuoti 142.

Šešių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.

Šias lenktynes 2015 metais laimėjo I. Konovalovas, o 1998 ir 2000 metais Artūras Kasputis buvo antras.