Evaldas Šiškevičius lenktynėse Prancūzijoje – 20-as

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 61-osiose dviračių lenktynėse „Grand Prix de Denain – Porte du Hainaut“ (UCI HC kategorija) Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence“)užėmė 20-ą vietą. Už tai jam atiteko penki pasaulio reitingo taškai, kurie bus įtraukti į Lietuvos taupyklę olimpinės atrankos reitinge.

Evaldas Šiškevičius. Foto: Tomas Gaubys

Nugalėjo ir 200 pasaulio reitingo taškų pelnė Europos vicečempionas olandas Mathieu van der Poel („Corendon – Circus“). Jis 198 km nuvažiavo per 4 val. 21 min. 39 sek. (vid. greitis – 45,4 km/h). 2-35 vietas užėmę dviratininkai, tarp jų ir E. Šiškevičius, nuo nugalėtojo atsiliko 3 sek. Gediminas Bagdonas („Ag2R La Mondiale“, +2.53), kuriam per lenktynes teko keisti dviratį, užėmė 61-ą vietą, o jo komandos draugas prancūzas Samuel Dumoulin finišavo devintas.

Lenktynių dalyviams teko įveikti 12 akmenimis grįsto kelio atkarpų (19,2 km).

Iš 148 startavusių dviratininkų klasifikuoti 94.

2011 metais šiose lenktynėse trečias buvo Aidis Kruopis, užpernai 13-as finišavo E. Šiškevičius, o pernai G. Bagdonas buvo 14-as.