Evaldas Šiškevičius lenktynėse Prancūzijoje finišavo 16-as

Prancūzijoje vykusių 51-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour du Limousin“ (UCI I kategorija) paskutiniame, ketvirtajame, etape šeštadienį Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) po finišo sprinto užėmė 16-ą vietą.

Nugalėjo prancūzas Lorrenzo Manzin („Vital Concept“). Jis 162,6 km nuvažiavo per 3 val. 50 min. 45 sek. (vid. greitis – 42,28 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-54 vietas užėmusiems dviratininkams.

Varžybų nugalėtoju tapo prancūzas Nicolas Edet („Cofidis, Solutions Credits“), o E. Šiškevičiaus komandos draugas prancūzas Romain Combaud (+19 sek.) užėmė septintą vietą.

Iš 133 startavusių dviratininkų klasifikuoti 107.

E. Šiškevičius šį sezoną dalyvavo jau 11-oje daugiadienių lenktynių. Jis šiemet į 20-uką „įvažiavo“ 18 kartų.