Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Evaldas Šiškevičius „vežė“ į kalną dziudo legendą

Dviratininkas Evaldas Šiškevičius, atstovaujantis Prancūzijos komandai „Delko Marseille Provence KTM“, šią savaitę pradėjo pasirengimą naujajam sezonui. Vieno geriausių Lietuvos dviratininkų treniruočių partneriu šeštadienį tapo dziudo legenda – Londono ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių, 10 kartų pasaulio ir penkiskart Europos čempionu prancūzu Teddy Riner (svorio kategorija per 100 kg).

Foto: https://twitter.com/Delko_MP_KTM

„Pagaliau radau, kas į kalnus važiuoja lėčiau už mane, – juokavo E. Šiškevičius. – O jeigu rimtai, tai Teddy Marselyje turėjo pirmąją pasirengimo Tokijo olimpinėms žaidynėms treniruočių stovyklą ir išsikėlė sau tikslą dviračiu užvažiuoti į didžiausią regiono kalną. Dziudo imtynininkas pagalbos kreipėsi į mūsų komandą. Buvau vienintelis dviratininkas iš komandos, nes kiti dar negrįžo iš atostogų. Prie mūsų prisijungė du politikai, atsakingi už sportą Marselio regione, ir beveik dešimt T. Riner aptarnaujančio personalo narių. Važiavome ilgai, bet jam pavyko pasiekti tikslą.”

29 metų 204 cm ūgio T. Riner yra tituluočiausias pasaulio dziudo imtynininkas. Jis nepralaimi nuo 2010 metų rugsėjo. „Teddy Riner paliko paprasto žmogaus įspūdį. Labiausiai nustebino tokia didelė jo aptarnaujančio personalo komanda, – sakė E. Šiškevičius. – Pamokiau jį, kaip pasirinkti tinkamą pavarą, taip pat pasikalbėjome apie bendrus dalykus, treniruotes”.

Pirmoji „Delko Marseille Provence KTM“ komandos pasirengimo sezonui stovykla numatyta gruodžio 10 dieną. „Jau savaitę treniruojuosi individualiai. Palaipsniui didinsiu krūvį, kad iki stovyklos pasiekčiau optimalią sportinę formą. Kitą savaitę galutinai nuspręsim, kur pradėsiu sezoną. Bet tikriausiai pirmosios mano lenktynės kitą sezoną, kaip ir šiemet, bus Gabone, Afrikoje.“

Informaciją parengė Tomas Gaubys