Finiše dėl pergalės kovojo komandos draugai

11-ąsias Kauno dviračių lenktynes – Miestų taurės varžybų antrąjį etapą – laimėjo „Klaipėdos“/„Viesulo“ SC komandos narys Gediminas Bagdonas. Jis finišo sprinte pranoko savo komandos draugą Justą Beniušį.

Justas Beniušis ir Gediminas Bagdonas. Foto: DIEM sporto fotografija

G. Bagdonas 70 km (9 ratai) įveikė per 1 val. 42 min. 49 sek. (vid. greitis – 40,8 km/h). Trečias buvo Mantas Bitinas (+32 sek.),  ketvirtas – Julius Bartaševičius („RC Die Schwalben“, +32 sek.), penktas – Venantas Lašinis („Klaipėda“/„Viesulo“ SC, +1.16), o šeštas – Rokas Kmieliauskas („Klaipėda“/„Viesulo“ SC, +1.16).

Tarp moterų nugalėjo Olivija Baleišytė, antra buvo Katažina Sosna, o trečia – Inga Češulienė

Katažina Sosna, Olivija Baleišytė ir Inga Češulienė. Foto: DIEM sporto fotografija

Ilgiausios distancijos lenktynėse dalyvavo 61 dviratininkas.

Komandų įskaitoje nugalėjo „Klaipėdos“/„Viesulo“ SC ekipa.

39 km (5 ratai) lenktynes laimėjo Aivaras Meškauskas („VeloPeak Hunters“). Antras finišavo Tadas Litinskas („Impuls“), o trečias – Rolandas Repšys („Antaris“). Komandų įskaitoje pirmą vietą iškovojo „Antaris“.