Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

G.Bagdonas 15-as, E.Šiškevičius grįžo po traumos

Gediminas BagdonasPrancūzijoje penktadienį Gediminas Bagdonas pirmame daugiadienių lenktynių “Tour de Picardie” etape finišavo su pagrindine grupe, 15-oje vietoje. Šiame etape komanda stengėsi padėti lietuviui kovoti dėl pergalės, bet pabaigoje pritrūko komandos draugų užnugario.

Po daugiau nei mėsenio pertraukos į lenktynes sugrįžęs Evaldas Šiškevičius finišavo 103-oje pozicijoje. Po to kai lietuviui treniruotės metu skilo dubens kaulas jis nelenktyniavo nuo kovo vidurio. Tarp E.Šiškevičiaus komandos draugų geriausiai pasirodė prancūzas Clement Saint Martin, kuris finišavo pagrindinėje grupėje, 46-oje vietoje.

Olandijoje penktame dviratininkų daugiadienių lenktynių “Royal Smilde Olympia’s Tour” etape Egidijus Juodvalkis finišavo šeštoje vietoje. Lietuvis finišavo su pagrindinė grupe, kuri 208,6 km trasą įveikė per 4 val 7 min ir 3 sek. Pirmas tris vietas iškovojo olandai, pirmas buvo Wimnas Stroetingas iš “Koga” komandos, antrą ir trečią vietas iškovojo “de Rijke” komandos atstovai Coenas Vermeltfoortas ir Yoeris Havikas.

Daugiadienių lenktynių “Rhône-Alpes Isère Tour” antrame etape lietuviai liko toli nuo lyderių. Prancūzijoje penktadienį Paulius Šiškevičius nugalėtoju tapusiam prancūzui Jimmy Raibaudui pralošė 5 min ir 8 sek, o ir Žydrūnas Savickas 11 ir 39 sek.