Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

G.Bagdono sezono startas Dubajuje

Gediminas BagdonasTrečiadienį Dubajuje savo 2015 m. sezoną pradeda „AG2R La Mondiale“ komandos narys Gediminas Bagdonas. Po dviejų treniruočių stovyklų, antradienį ryte G.Bagdonas iš Barselonos išvyko tiesiai į Dubajų, kur jis startuos keturių etapų daugiadienėse lenktynėse „Dubai Tour“.

Lietuvis sezonui pradėjo ruoštis dar praėjusių metų gruodį. Kartu su treneriu Artūru Kaspučiu sudaręs pasiruošimo programą lietuvis prakaitą liejo Ispanijoje, o rūpesčiais dalijosi kartu su mama.

„Pradėjau ruoštis Ispanijoje nuo gruodžio 1 d. dėl geresnių orų bei dėl to, kad ten gyvena mano mama ir reikia mažiau viskuo rūpintis. Vėliau turėjau 10 dienų stovyklą su komanda, ten atlikom pasiruošimą sezonui, be specialių darbų, tiesiog rinkom kilometrus. Per 10 dienų įveikiau 1120 km.

Šventiniam laikotarpiui trumpam grįžau į Lietuvą, o iškart po naujų metų vėl atgal į Ispaniją. Kol kas viskas gerai, darbai einasi. Žiūrėsim kaip seksis per varžybas, formą pasimatys Dubajuje“ – apie pasiruošimą sezonui pasakojo G.Bagdonas

Jau trečią sezoną prancūzų „WordTour“ komandai atstovausiantis lietuvis šiemet turėtų tapti svarbesne komandos dalimi. Po praėjusio sezono komandą paliko pagrindinis komandos sprinteris baltarusis Yauhanius Hutarovichius, kuris persikėlė į antrojo diviziono „Bretagne – Séché Environnement“ komandą, o „AG2R La Mondiale“ nepasipildė jokiu kitu pajėgiu sprinteriu.

Nors lietuvio pagrindinė užduotis išliks padėti komandos lyderiams, atsilaisvinęs sprinterių sąrašas tikrai turėtų leisti pasireikšti ir G.Bagdonui.

„Taip komandos sudėtis pasikeitė, šiemet likom be pagrindinių sprinterių. Manau dabar atsiras ir man progą kai kuriuose etapuose pakovoti dėl pergalės. Bet mano pagrindinė specializacija nėra sprintas, todėl užduotis padėti lyderiams išlieka.

Dubajuje didelių planų neturime. Yra vienas kalnuotas etapas, kuriame bandysime kovoti dėl bendrosios įskaitos. Kituose etapuose manau galėsiu pasireikšti ir aš“ – apie planus dėstė G.Bagdonas.

„Dubai Tour“ lenktynių startas trečiadienį, o finišas šeštadienį. Viso dviratininkams reikės įveiki daugiau 665 km.