Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gabrielius Pabijanskas dalyvavo talentų stovykloje Šveicarijoje

Lietuvos mažųjų dviračių kroso (BMX) atstovas Gabrielius Pabijanskas kartu su bendraamžiais iš viso pasaulio dalyvavo talentų stovykloje Tarptautinės dviračių sporto federacijos (UCI) Pasauliniame dviračių sporto centre (WCC) Šveicarijoje. 18-metį šiaulietį į stovyklą delegavo Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF).

Gabrielius Pabijanskas

Dviejų savaičių stovykloje iš viso dalyvavo 26 BMX dviratininkai iš 16-os šalių. 16-21 metų sportininkų užsiėmimams vadovavo treneriai Thomas Allier (Prancūzija) ir Mattas Cameronas (Naujoji Zelandija).

Gabrielius Pabijanskas stovykloje Šveicarijoje

© UCI

„Labai džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti šioje stovykloje. Už suteiktą galimybę esu dėkingas Lietuvos dviračių sporto federacijai.  Pamačiau ir pajutau, kaip vyksta treniruotės aukščiausiame lygyje, kaip turi treniruotis profesionalus sportininkas. Laikas tikrai nepraėjo veltui. Buvo didžiulis malonumas treniruotis su pajėgiais sportininkais, padedant kompetetingiems specialistams, – sakė G. Pabijanskas. – Treneriai leido suprasti, kad būsiu laukiamas ir kitose stovyklose“.

Perspektyviausi stovyklos dalyviai bus pakviesti į kitais metais Pasauliniame dviračių sporto centre vyksiančią treniruočių stovyklą.

Informaciją parengė Tomas Gaubys