Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gabrielius Pabijanskas trečiajame Europos taurės etape – 29-as

Zolederyje (Belgija) surengtuose trečiajame ir ketvirtajame atvirųjų Europos mažųjų dviračių kroso (BMX) taurės varžybų etapuose Lietuvai atstovavo du dviratininkai. Gabrielius Pabijanskas trečiojo etapo elito grupėje pasiekė ketvirtfinalį ir galutinėje įskaitoje užėmė 29-ą vietą, o ketvirtajame etape liko 38-as.

Varžybų organizatorių nuotr.

Trečiąjį etapą laimėjo praėjusių metų pasaulio čempionato finalininkas olandas Dave van der Burg. Tik jam G. Pabijanskas nusileido 13-ajame šešioliktfinalio važiavime. Gabielius antrajame aštuntfinalio važiavime į priekį praleido tik dabartinį Europos čempioną britą Kailą Evansą (Kyle Evans), o pirmajame ketvirtfinalio važiavime liko paskutinis, aštuntas.

Trečiojo etapo elito grupės varžybose lenktyniavo 133 dviratininkai iš 26 pasaulio šalių.

Ketvirtąjį etapą laimėjo praėjusių metų pasaulio čempionate ketvirtą vietą iškovojęs olandas Joris Harmsen. G. Pabijanskas 14-ajame šešioliktfinalio važiavime buvo ketvirtas, o pirmajame aštuntfinalio važiavime, kurį laimėjo J. Harmsen, liko penktas.

Ketvirtojo etapo elito grupės varžybose lenktyniavo 119 dviratininkų iš pasaulio 26 šalių.

Jaunių grupėje Gvidas Usevičius trečiajame etape tarp 96 dalyvių iš 19-os šalių buvo 58-as, o ketvirtajame etape, kurį laimėjo latvis Edvards Glazers, tarp 90 dalyvių iš 17-os šalių klasifikuotas 64-as.

Penktasis ir šeštasis atvirųjų Europos taurės varžybų etapai vyks gegužės 4-5 dienomis Norvegijoje.

Informaciją parengė Tomas Gaubys