Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gediminas Bagdonas Belgijoje finišavo 20-as, o Evaldas Šiškevičius tapo tarpinių sprinto finišų karaliumi

Belgijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „VOO – Tour de Wallonie“ (UCI HC kategorija) ketvirtame etape antradienį Gediminas Bagdonas („Ag2r  La Mondiale“) finišavo su pagrindine grupe ir užėmė 20-ą vietą. 31-erių metų lietuvis šį sezoną į 20-uką pateko šeštą kartą.

Nugalėjo Liuksemburgo dviratininkas Jean-Pierre Drucker (BMC). Jis 164,1 km nuvažiavo per 3 val. 43 min. 26 sek. (vid. greitis – 44,07 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-76-ą vietas užėmusiems dviratininkams. Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) finišavo 37-as, bet su keturiais varžovais dalyvavo dienos pabėgime. Lyderiai buvo įgiję didesnę nei penkių minučių persvarą. Iki finišo likus apie 15 km, E. Šiškevičius atakavo, bet jo pastangos nebuvo vainikuotos sėkme. Pagrindinė grupė paskutinį bėglį pavijo iki finišo likus 9 km.

Foto – Martine Laine/www.directvelo.com

E. Šiškevičius, kaip ir trečiame etape, laimėjo visus tris tarpinius sprinto finišus (46,8 km, 70,6 km, 128,5 km) ir užsitikrino pirmą vietą tarpinių sprinto finišų klasifikacijoje. Fuksijų spalvos marškinėlių iš 28-erių metų lietuvio jau niekas nebeperims. Evaldas turi 30-imt taškų, o artimiausias varžovas – tik devynis. E. Šiškevičius tarpinių kalnų finišų klasifikacijoje yra trečias. Antradienį jis pirmame tarpiniame kalnų finiše (91,9 km) buvo trečias, o antrame (143,3 km) – pirmas.

Lyderiu tapo belgas Dylan Teuns (BMC). E. Šiškevičius (+11.44) bendroje įskaitoje yra 52-as, o G. Bagdonas (+18.33) – 84-as.

Iš 159-ių startavusių dviratininkų klasifikuoti 145-i.

Penkių etapų lenktynės baigsis trečiadienį.

Informaciją parengė Tomas Gaubys