Gediminas Bagdonas daugiadienėse lenktynėse Prancūzijoje – šeštas

Prancūzijoje surengtose 32-osiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour Poitou – Charentes en Nouvelle Aquitaine“ (UCI I kategorija) Lietuvos čempionas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) užėmė šeštą vietą. Už tai jam atiteko 40 pasaulio reitingo taškų.

Nugalėjo fantastiškai pasirodęs prancūzas Arnaud Demare („Groupama – FDJ“). Jis laimėjo visus penkis etapus! G. Bagdonas nuo jo atsiliko 1 min. 40 sek. Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“, +2.35), kuris po trijų etapų buvo ketvirtas, užėmė 19-ą vietą. Jam atiteko trys pasaulio reitingo taškai. Klasifikuoti 88 dviratininkai.

Penktajame etape E. Šiškevičius finišavo šeštas, o G. Bagdonas – 35-as. Nugalėtojas A. Demare 156,6 km n uvažiavo per 3 val. 26 min. 51 sek. (vid. greitis – 45,42 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-42 vietas užėmusiems dviratininkams.

Lenktynes pradėjo 111 dviratininkų iš 16 komandų. Pernai šiose varžybose G. Bagdonas buvo aštuntas.

E. Šiškevičius šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko jau 12, o G. Bagdonas – 8 kartus.