Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gediminas Bagdonas finišavo 17-as, o Evaldas Šiškevičius dalyvavo dienos pabėgime

Prancūzijoje vykstančių 32-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour Poitou – Charentes en Nouvelle Aquitaine“ (UCI I kategorija) pirmajame etape antradienį Lietuvos čempionas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) užėmė 17-ą vietą, o Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) dalyvavo dienos pabėgime.

Gedimino Bagdono asmeninio albumo nuotr.

Nugalėjo prancūzas Arnaud Demare („Groupama – FDJ“). Jis 192,8 km nuvažiavo per 4 val 46 min. 49 sek. (vid. greitis – 40,33 km/h). G. Bagdono komandos draugas prancūzas Rydy Barbier buvo aštuntas. E. Šiškevičius finišavo 60-as. 15-91 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 3 sek.

G. Bagdonas šį sezoną į 20-uką pateko 12 kartą.

Jau etapo pradžioje E. Šiškevičius su keturiais dviratininkais atitrūko nuo pagrindinės grupės. Po 90 km bėgliai buvo įgije keturių minučių persvarą. Jie buvo pavyti iki finišo likus 16 km.

E. Šiškevičius pirmajame (34,8 km) ir antrajame (110 km) tarpiniuose sprinto finišuose buvo trečias, o trečiajame (161,1 km) – antras. Už tai jis pelnė keturias premijines sekundes. Tai leido jam bendrojoje įskaitoje pakilti į penktą vietą. Jis nuo lyderio A. Demare atsilieka 9 sek. G. Bagdonas (+13 sek.) yra 20-as.

Penkių etapų lenktynės, kurias pradėjo 111 dviratininkų iš 16 komandų, baigsis penktadienį. Pernai šiose varžybose G. Bagdonas buvo aštuntas.

informaciją parengė Tomas Gaubys