Gediminas Bagdonas ir Evaldas Šiškevičius sudėjo ginklus po daugiau nei pusės distancijos

Sekmadienį Jorkšyre (Jungtinė Karalystė) pasibaigusio 92-ojo pasaulio dviračių plento čempionato vyrų grupinėse lenktynėse Lietuvos atstovai – Gediminas Bagdonas ir Evaldas Šiškevičius finišo nepasiekė. Jie įveikė per 160 kilometrų iš 260.

Pasaulio čempionu po finišo sprinto tapo 23 metų danas Mads Pederesen. Jis 260,7 km nuvažiavo per 6 val. 27 min. 28 sek. (vid. greitis – 40,37 km/h). Sidabrą pelnė 2018 metų Europos čempionas italas Matteo Trentin, o bronzą – šveicaras Stefan Küng (+2 sek.). Ketvirtą vietą užėmė italas Gianni Moscon (+17 sek.), o penktą – triskart pasaulio čempionas slovakas Peter Sagan (+43 sek.). 21-as buvo latvis Toms Skujinš (+1.46).

Per lietų vykusiose lenktynėse dalyvavo 195 dviratininkai iš 41 šalies. Klasifikuoti 46 dviratininkai. Jie įveikė 136,2 km distanciją ir 9 ratus po 13,83 km.