Gediminas Bagdonas lenktynėse Belgijoje buvo arti pergalės

Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) antradienį puikiai pasirodė Belgijoje vykstančių daugiadienių lenktynių „Tour de Wallonie“ (2.HC kategorija) ketvirtajame etape. 30-metis dviratininkas užėmė antrą vietą ir pelnė 10 pasaulio reitingo taškų.

herstallow-3

® trworg.be

Aukščiausią vietą šį sezoną užėmęs G.Bagdonas finišo sprinte nusileido tik italui Matteo Trentinui („Etixx – Quick Step“). Nugalėtojas 178,8 km nuvažiavo per 4 val. 18 min. 8 sek. (vid. greitis – 41,560 km/h). Trečias finišavo lenktynių lyderis, 2014 metų šių lenktynių nugalėtojas, M.Trentino komandos draugas belgas Giannis Meersmanas. Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-44 vietas užėmusiems dviratininkams.

G.Bagdonas bendrojoje įskaitoje iš 53-ios vietos pakilo į 37-ą. Jis nuo lyderio atsilieka 2 min. 18 sek.

Iš 143 startavusių dviratininkų kasifikuoti 125.

Penkių etapų lenktynės baigiasi trečiadienį.