Gediminas Bagdonas lenktynėse Belgijoje – tarp geriausiųjų!

Dviratininkas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) puikiai pasirodė antradienį Belgijoje vykusiose 50-osiose lenktynėse „Le Samyn“ (UCI I kategorija). 32 metų lietuvis finišavo penktas ir pelnė 50 pasaulio reitingo taškų.

Nugalėjo olandas Niki Terpstra („Quick-Step Floors“). Jis 200 km nuvažiavo per 4 val. 47 min. 48 sek. (vid. greitis – 41,7 km/h). Antrą kartą šias lenktynes laimėjusiam Nyderlandų dviratininkui atiteko 125 pasaulio reitingo taškai. Antras finišavo nugalėtojo komandos draugas belgas Philippe Gilbert (+24 sek.). Trečią ir ketvirtą vietas užėmė „Direct Energie“ komandos atstovai prancūzai Damien Gaudin (+46 sek.) ir Adrien Petit (+1.18). G. Bagdonas nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 18 sek.

Aidis Kruopis („Verandas Willems – Crelan“, +2.26) užėmė 36-ą vietą.

Iš 144 startavusių dviratininkų klasifikuoti 63.