Gedvinas Serafinas Europos jaunių ir jaunimo čempionate – septintas

Gente (Belgija) vykstančio Europos jaunių (17-18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių treko čempionato trečiąją dieną – ketvirtadienį – Lietuvos atstovas Gedvinas Serafinas jaunių vaikinų sprinto lenktynėse užėmė septintą vietą.

G. Serafinas kvalifikacijos varžybose tarp 25 dalyvių buvo aštuntas. Jis 200 m distanciją iš eigos įveikė per 10,48 sek. Geriausiai pasirodė vokietis Julien Jager – 10,209 sek. (vid. greitis – 70,526 km/h).

Gedvinas aštuntfinalyje įveikė devintą vietą kvalifikacijoje užėmusį lenką Mateušą Štrauchą (Mateusz Sztrauch), o ketvirtfinalyje 1-2 pralaimėjo pirmą vietą kvalifikacijoje užėmusiam Vokietijos dviratininkui. Lietuvis laimėjo antrąjį važiavimą ir išlygino rezultatą, bet trečiajame važiavime vėl pirmas buvo vokietis.

Jaunimo merginų sprinto lenktynėse Viktorija Šumskytė užėmė 14-ą vietą. Ji 14-a buvo klasifikuota ir kvalifikacijos varžybose (15 dalyvių). Viktorija 200 m distanciją iš eigos įveikė per 11,777 sek. Geriausiai pasirodė prancūzė Mathilde Gros – 10,693 sek. (vid. greitis – 67,333 km/h). V. Šumskytė aštuntfinalyje pralaimėjo trečią vietą kvalifikacijoje užėmusiai italei Miriam Vece.

Jaunių vaikinų 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse (24 dalyviai) Mantas Bitinas liko 22-as. Jis distanciją įveikė per 3 min. 32,938 sek. Kvalifikacijoje geriausiai pasirodė vokietis Nicolas Heinrich – 3 min. 15,522 sek.